Pompy jednostrzykawkowe od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
198

Szanowni drodzy klienci! Firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem najwyższej jakości aparatury oraz sprzętu medycznego, krzeseł oraz foteli obrotowych i innych produktów metalowych. Jako podmiot gospodarczy pracujemy od 2010 r i cały czas rozwijamy swoją działalność na rynku medycznym. Współpracujemy z dostawcami lokalnymi polskimi jak i z zagranicy. Sprowadzamy sprzęt z wielu zakątków świata, wybieramy dla was sprawdzone i współczesne rozwiązania. Chcemy być stale w czołówce dostawców sprzętu oraz aparatury medycznej, temu też regularnie poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je Państwu. Ciągle uczymy się ciągle nowych wyrobów, poznajemy pionierskie pomysły konstruktorów. Dzięki temu nasza oferta ciągle jest poszerzana i możemy zaskakiwać Państwa nowymi produktami. Państwa sugestie regularnie kształtują naszą chęć udoskonalania wyrobów jak również sięgania po nowe cele biznesowe.

Bogate doświadczenie nabyte w ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku, kooperacja z firmami zagranicznymi, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych odbiorców, pozwalają nam oferować solidne, trwałe i ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one doskonale w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp..) a także w domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowe technologie oraz wyroby, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Wysoka jakość naszych wyrobów w połączeniu z dobrymi cenami, tworzy świetną ofertę dla naszych interesantów. Naszą pełną ofertę znajdzie tutaj – euro-medical.pl .

Euro-medical – producent aparatury medycznej

Oferujemy Państwu szeroką ofertę najnowocześniejszej aparatury, a w tym kardiomonitory, aparaty ekg, kardiotokografy, pulsoksymetry, ssaki, holtery, defibrylatory, jak również wiele innej profesjonalnej aparatury medycznej. Oprócz aparatury w naszej ofercie znajdą Państwo także sprzet, taki jak łóżka ( szpitalne, rehabilitacyjne, oiomowskie jak i do opieki domowej pacjenta), szafeczki medyczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak również siedzącej, fotele wielofunkcyjne, kozetki medyczne, wózki reanimacyjne, lampy medyczne, wózki do transportu zwłok oraz chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze do przechowywania zwłok.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi sprzedawcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dobrać ofertę dla ciebie uwzględniając Państwa różne szczegóły dotyczące naszej oferty i warunków handlowych. Wszelkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.euro-medical.pl